Regeneracja części maszyn

Od początku istnienia zakład zajmuje się na zlecenie produkcją średnio i małoseryjną. Produkujemy wszystkie części zamienne z wyjątkiem normaliów, uszczelnień i łożysk dla remontowanych urządzeń.
Wygodnie i skutecznie

W zakresie regeneracji części maszyn zakład oferuje usługi napawania powierzchni walcowych oraz obróbkę skrawaniem. W ramach wykonywanych usług prowadzimy ścisłą kontrolę twardości i chropowatości powierzchni oraz wymiarów gabarytowych. Do napawania używamy materiałów pochodzących od najlepszych producentów.

Niezwykle istotne jest także dla nas to, aby każda regeneracja części maszyn przebiegała we współpracy z klientem. Po odebraniu zlecenia, nasi specjaliści przetransportują odnawianą część do naszych zakładów, gdzie dokonana zostanie ocena jej stanu. Wszystkie wykryte usterki zostaną natychmiast zgłoszone klientowi, z którym omawiamy obecną sytuację. Po uzgodnieniu przebiegu odnowy oraz jej kosztów, przechodzimy do usług naprawczych.
Napawanie elementów na najwyższym poziomie

Oferowane przez nas usługi napawania zagwarantują wydłużenie czasu pracy oraz żywotności naprawianych komponentów. Dysponujemy zarówno elektrodami, jak i sprzętem do napawania TIG oraz MIG/MAG, stosując napawanie łukiem krytym. Nasza oferta obejmuje zarówno napawanie walców, jak i innych kluczowych elementów, których ewentualna wymiana wiąże się przeważnie z wysokimi kosztami. Dzięki bogatemu wyposażeniu naszych specjalistów, jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najskuteczniejsze napawanie części maszyn, których elementy wykonano z różnych stopów. Każdy zregenerowany komponent przechodzi niezbędne testy jakości, potwierdzające jego wytrzymałość oraz sprawność.

W zakres usług regeneracji części maszyn wchodzi:

Pomiar, wstępna ocena zużycia i wstępne ustalenie zakresu regeneracji,
Obróbka zgrubna części pod napawanie do usunięcia uszkodzonej warstwy,
Napawanie łukiem krytym na żądaną twardość,
Obróbka zgrubna i wykańczająca po napawaniu celem uzyskania odpowiedniego kształtu, wymiarów i chropowatości powierzchni.